Udźwig: 40 ton
Wysięgnik 31 m

Czytaj więcej
Udźwig: 35 ton
Wysięgnik podstawowy 26 m
+ 15 m przedłużenia
Czytaj więcej
Udźwig: 300 kg
Wysokość podnoszenia: 25 m

Czytaj więcej

Udźwig: 80 ton
Wysięgnik podstawowy 48 m

Czytaj więcej

Udźwig: 50 ton
Wysięgnik podstawowy 40 m
+ 16 m przedłużenia

Czytaj więcej

Udźwig: 40 ton
Wysięgnik podstawowy 30 m
+ 15 m przedłużenia

Czytaj więcej

Udźwig: 35 ton
Wysięgnik podstawowy 26 m
+ 8 m przedłużenia

Czytaj więcej
Udźwig: 30 ton
Wysięgnik podstawowy 26 m
+ 15 m przedłużenia
Czytaj więcej
Udźwig: 13 ton
Wysięgnik podstawowy 14 m

Czytaj więcej
Udźwig: 10 ton
Wysięgnik podstawowy 15 m

Czytaj więcej

Sprzęt


Dysponujemy rozbudowanym zapleczem sprzętowym, które obejmuje wysokiej jakości urządzenia dźwigowe (dźwigi) o zróżnicowanych parametrach pracy. Dzięki temu Naszym Klientom możemy zaoferować wynajem dźwigów oraz usługi dźwigowe w pełni dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. To szczególnie istotne w przypadku prac realizowanych w zakresie restrykcyjnie określonego budżetu, który nie przewiduje wynajmu urządzeń o parametrach wyższych niż niezbędne.

Wynajem dźwigów z operatorem


Ze względu na specyfikę oferowanych usług dźwigi wynajmujemy wraz z doświadczonymi i wykwalifikowanymi operatorami. Operator dostarcza dźwig na miejsce robót, wykonuje zlecone mu prace dźwigowe, a następnie zajmuje się transportem urządzenia do wypożyczalni. W ten sposób Klient nie musi się niczym martwić i nie traci czasu na zbędne przejazdy do biura wypożyczalni i z powrotem. Dodatkową zaletą wynajmu dźwigu z operatorem jest tempo pracy. Operator na co dzień pracujący z danym urządzeniem dźwigowym jest gruntownie obeznany z jego obsługą, co znacząco skraca czas niezbędny na wykonanie określonej usługi dźwigowej, jednocześnie obniżając jej koszt.

Usługi dźwigowe – zasięg oferty


Wynajem dźwigów oraz usługi dźwigowe oferujemy przede wszystkim Klientom ze Śląska, Zagłębia i okolic: Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice i inne
Klientów z terenu województwa śląskiego zainteresowanych wynajmem dźwigu lub wykonaniem określonej usługi dźwigowej zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu potwierdzenia dostępności usług w danej lokalizacji.

Dźwig – dlaczego warto wynająć w BASTET?


Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy rozbudowane zaplecze sprzętowe, dzięki któremu możemy wykonać praktycznie każdą usługę dźwigową – od najprostszych, po wymagające dodatkowych kwalifikacji i uprawnień. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych operatorów, przed którymi dźwigi i usługi dźwigowe nie mają żadnych tajemnic.