OD PONAD 15 LAT DZIAŁAMY DLA CIEBIE!

Wynajem kontenerów - Katowice, Gliwice, Chorzów, Bytom | Śląsk

OFERTA

Wynajem kontenerów – Śląsk

Kontenery stanowią wygodną alternatywę dla konstrukcji tymczasowych, w szczególności obiektów wykorzystywanych jako zaplecze sanitarne na placach budów lub tymczasowe biura sprzedaży przy inwestycjach deweloperskich. Są również relatywnie tanią alternatywą dla wznoszenia tradycyjnych hal magazynowych. Ich podstawową zaletą jest duża mobilność, dzięki czemu po spełnieniu swojej roli kontener może zostać przewieziony w dowolne inne miejsce bez konieczności rozbierania całej konstrukcji. Wyjątek stanowią tutaj bardziej rozbudowane konstrukcje modułowe.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów marka BASTET oferuje profesjonalny wynajem kontenerów. Kontenery wynajmujemy na terenie całego śląska zapewniając ich dowóz na miejsce wskazane przez Klienta oraz późniejszy odbiór. Kompleksową obsługę z zakresu wynajmu kontenerów kierujemy do Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z Katowic, Gliwic, Chorzowa, innych miejscowości Śląska i Zagłębia i nie tylko. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Katowice, Gliwice, Śląsk – krótko- i długookresowy wynajem kontenerów

Nasza firma od wielu lat udostępnia kontenery na wynajem, dzięki czemu doskonale się orientujemy w wymaganiach klientów. Zadbaliśmy o to, aby oferta zawierała konstrukcje przystosowane do potrzeb każdej branży i kategorii prac. Dysponujemy niezwykle zróżnicowaną ofertą kontenerów, w ramach której oferujemy:

  • kontenery biurowe
  • kontenery biurowo-socjalne
  • kontenery modułowe
  • kontenery magazynowe
  • kontenery sanitarne
  • kontenery typu stróżówki / portiernie

Wszystkie kontenery oferujemy na wynajem krótko- i długookresowy. Kontenery wynajmowane długoterminowo możemy dodatkowo objąć obsługą serwisową, w ramach której nasi fachowcy regularnie będą przeprowadzać drobne naprawy kontenerów w miejscach ich eksploatacji i poddawać je pracom konserwatorskim.

W zależności od indywidualnych potrzeb klienta kontenery wynajmujemy już na okres kilku dni, każdorazowo umożliwiając przedłużenie najmu. (W celu przedłużenia najmu prosimy o wcześniejszy kontakt, żeby potwierdzić dostępność kontenera). W ofercie mamy obiekty o różnych parametrach oraz wielkości. W zależności od miejsca montażu oraz funkcji jaką mają pełnić, możemy zaproponować kontenery na wynajem, które wpisują się w określone wymagania. Budynki są wyposażone w stolarkę otworową oraz w klimatyzację, dzięki czemu można z nich korzystać cały rok.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Możemy się poszczycić setkami wzorowo i bardzo dobrze zrealizowanych usług, w tym usług związanych z wynajem oraz serwisowaniem kontenerów. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem dźwigowym, co umożliwia nam kompleksową obsługę wynajmowanych kontenerów – kontenery dostarczamy we wskazane miejsce transportem własnym, rozładowujemy, a po zakończonym wynajmie odbieramy. W naszym zespole nie brakuje fachowców specjalizujących się w serwisowaniu i modernizacji kontenerów, dzięki czemu po każdym zakończonym wynajmie długookresowym kontenery poddajemy serwisowi, naprawie i odświeżeniu. Wynajem kontenerów w wykonaniu naszej firmy to gwarancja pełnego profesjonalizmu, rzetelności i indywidualnego podejścia, a to w efekcie owocuje ofertą każdorazowo dopasowaną do możliwości i potrzeb Klienta.

Kontenery na wynajem Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie i okolice

Jeżeli szukają zaufanego dostawcy usług z zakresu wynajmu kontenerów – zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie całego śląska zapewniając wysokie jakości usługi na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw, organizacji i instytucji. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w optymalizacji usługi wynajmu, także od względem utrzymania jej w założonym budżecie.

GALERIA

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji kilku zleceń: