OD PONAD 15 LAT DZIAŁAMY DLA CIEBIE!

Relokacja i przenoszenie maszyn, rozładunek - Gliwice, Katowice, Śląsk

  • Home
  • Relokacje maszyn

OFERTA

PRZENOSZENIE MASZYN – ŚLĄSK

Relokacja maszyn czy też przenoszenie linii produkcyjnych jest wieloetapowym procesem. Wymaga złożonej organizacji odpowiednich środków i podjęcia się wykonania licznych czynności. Przenoszenie maszyn obejmuje przede wszystkim profesjonalny demontaż konstrukcji, pakowanie poszczególnych elementów, załadunek i transport, a także rozładunek maszyn i ich montaż w miejscu docelowym.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i wymaganiom naszych Klientów, jako firma Bastet oferujemy profesjonalne przenoszenie i rozładunek maszyn. Relokacje maszyn i linii produkcyjnych wykonujemy na terenie całego Śląska i Zagłębia m.in. w Katowicach i Gliwicach, a także wszystkich okolicznych miejscowościach. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty.

KOMPLEKSOWA RELOKACJA MASZYN

Firma Bastet oferuje relokacje maszyn oraz całych linii produkcyjnych. Przeprowadzamy transfer wszystkich urządzeń. Zapewniamy demontaż maszyn, przenoszenie w inne miejsce w ramach jednej hali, bądź transport sprzętu i ustawienie ich w nowych miejscach docelowych. 

Relokacje maszyn i linii produkcyjnych prowadzimy zgodnie z wytycznymi Klienta oraz w ustalonych z Klientem terminach, aby ograniczyć do minimum zatrzymanie procesów produkcyjnych.

Oferujemy Państwu:

  • Załadunki, rozładunki, przeładunki maszyn i urządzeń;
  • Wprowadzenie, transfer maszyn, urządzeń;
  • Relokacje maszyn i linii produkcyjnych;
  • Ustawianie, relokacja, załadunki, rozładunki wszelkiego typu kontenerów.

 

RELOKACJA I ROZŁADUNEK MASZYN – KATOWICE, GLIWICE, ŚLĄSK

Nasza firma specjalizuje się w udostępnianiu specjalistycznego sprzętu niezbędnego do precyzyjnych prac dźwigowych, relokacji maszyn i urządzeń, ustawiania sprzętu na halach i w zamkniętych, ciasnych przestrzeniach. Oferujemy wynajem dźwigu DEMAG AC CITY 40, przystosowanego do precyzyjnej pracy. Dzierżawiony żuraw jest obsługiwany przez wykwalifikowanego operatora z wieloletnim doświadczeniem, co jest gwarancją realizacji usługi na najwyższym poziomie. W ramach dźwigu DEMAG AC CITY 40 zapewniamy możliwość wyposażenia go o dodatkowy osprzęt i zasoby ludzkie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować różne nietypowe i niejednokrotnie trudne zlecenia.

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i staramy się wypełniać powierzone nam zadania bezpiecznie i efektywnie. Poza wykwalifikowanymi ludźmi, zapleczem sprzętowym, posiadamy stosowne ubezpieczenie OC.

Jeżeli szukają Państwo pewnego i zaufanego wykonawcy z zakresu kompleksowego przenoszenia maszyn i ich rozładunku – zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie całego Śląska i Zagłębia gwarantując przedsiębiorstwom produkcyjnym, usługowym, a także organizacjom i instytucjom realizację usług na najwyższym poziomie.W razie zainteresowania współpracą, zachęcamy do kontaktu z nami lub umówienia się na wizję lokalną.

GALERIA

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji kilku zleceń: