OD PONAD 15 LAT DZIAŁAMY DLA CIEBIE!

Kontenery - Serwis kontenerów - Katowice | Śląsk

OFERTA

Serwis kontenerów

Rozwijamy działalność firmy w zakresie serwisu kontenerów, obszaru nieodzownego w różnych gałęziach działalności gospodarczej oraz branży budowlanej.

Działamy w zakresie serwisu, naprawy oraz montażu różnych typów kontenerów, w tym całych specjalistycznych segmentów budowlanych dedykowanych od różnych zastosowań. W połączeniu z usługami dźwigowymi, zapewniamy również rozładunek/załadunek kontenerów oraz ich transport. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Kontenery – Katowice, Śląsk

Obsługujemy kontenery na terenie miasta Katowice oraz całego Śląska. W zależności od zakresu świadczonych usług serwis realizujemy w miejscu eksploatacji kontenera lub w naszym warsztacie. Dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnie wyposażonym parkiem maszynowym, co umożliwia nam sprawne przeprowadzanie prac serwisowych oraz modernizowanie kontenerów zgodnie z indywidualnym projektem Klienta. Oferujemy również pomoc w przygotowaniu projektu modernizacji pojedynczych kontenerów oraz całych obiektów kontenerowych.

Zakres naszych prac to przede wszystkim:

  • serwis obiektów kontenerowych w celu utrzymania ich w ciągłej eksploatacji,
  • naprawa kontenerów po wynajmie
  • montaż kontenerów (pojedyncze, moduły, budynki),
  • demontaż kontenerów (pojedyncze, moduły, budynki),
  • różnego rodzaju niestandardowe prace związane z serwisem,
  • modernizacja i przeróbka istniejących obiektów kontenerowych.

Śląsk: Serwis Kontenerów

Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych i klientów biznesowych. Oferujemy fachowy serwis kontenerów w konkurencyjnych cenach. Serwisujemy, naprawiamy i modernizujemy kontenery niezależnie do staniu technicznego oraz przeznaczenia.
Klientów zainteresowanych serwisem, naprawą lub modernizacją kontenerów zachęcamy do kontaktu:

tel. 607 136 966
e-mail:
kontenery@bastetdzwigi.pl

Serwis kontenerów oferujemy dla Klientów ze Śląska, Zagłębia i okolic: Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Bedzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Świętochłowice, Ruda Ślaska, Zabrze, Gliwice i inne

GALERIA

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji kilku zleceń: