OD PONAD 15 LAT DZIAŁAMY DLA CIEBIE!

Dźwigi Chrzanów - Usługi dźwigowe, wynajem dźwigu

Bezpieczna praca na wysokościach wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu. Dźwigi marki LIEBHERR o udźwigu od 10 do 80 ton umożliwiają realizację najbardziej wymagających usług dźwigowych przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Bardzo dobrze sprawdzają się m.in. na placach budowy, przy załadunku i rozładunku ciężkich towarów oraz podczas akcji ratunkowych. Za ich wyborem przemawia funkcjonalność oraz niezawodność oferowanych urządzeń, które bez problemu radzą sobie z podnoszeniem ciężarów na duże wysokości.

Realizację usług dźwigowych oferujemy Klientom z Chrzanowa. Współpracujemy w tym zakresie z osobami prywatnymi, przedsiębiorstwami oraz organizacjami, zapewniając profesjonalną obsługę każdego zlecenia.

Wynajem dźwigu

BASTET to firma znana i ceniona na rynku usług dźwigowych. Naszym Klientom oferujemy wynajem dźwigu wraz z operatorem. Podejmujemy się realizacji praktycznie wszystkich usług dźwigowych na terenie całego Chrzanowa i okolicy, gwarantując terminowość realizacji usługi oraz precyzję jej wykonania. Naszym Klientom oferujemy wynajem dźwigu w systemie wynajmu godzinowego lub dobowego – długość wynajmu każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta oraz powierzonego nam zadania.

Dzięki naszym dźwigom jesteśmy w stanie realizować pełen zakres prac na wysokościach oraz usług dźwigowych takich, jak:

  • montaż dźwigów wieżowych,
  • montaż elementów betonowych,
  • montaż konstrukcji i pokryć dachowych,
  • montaż kreacji reklamowych na dachach budynków,
  • prace załadunkowe i rozładunkowe,
  • pozostałe prace na wysokościach.

Każdy nasz dźwig bardzo dobrze sprawdzi się również podczas różnego rodzaju akcji ratunkowych, zarówno wówczas gdy konieczne jest podniesienie ciężkich elementów konstrukcyjnych lub wraków pojazdów, jak i usunięcie zagrożenia znajdującego się na wysokości.

Wynajem dźwigu i realizacja usług dźwigowych

Klientów z terenu miasta Chrzanów oraz najbliższej okolicy zainteresowanych możliwością wynajęcia dźwigu lub zlecenia profesjonalnych usług dźwigowych zachęcamy do kontaktu. Nasza firma od lat z sukcesami realizuje mniej i bardziej typowe usługi dźwigowe na placach budów, podczas rozbiórki obiektów budowlanych, na placach przeładunkowych oraz wszelkich innych miejscach – wszędzie tam, gdzie do skutecznego i bezpiecznego wykonania zadania niezbędny jest profesjonalny dźwig. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy dźwigi o udźwigu: 10, 13, 30, 35, 40, 50, 80 ton.