OD PONAD 15 LAT DZIAŁAMY DLA CIEBIE!

Dźwigi Jaworzno - Usługi dźwigowe, wynajem dźwigów

Zaplecze sprzętowe firmy BASTET tworzą dźwigi samojezdne przeznaczone do prac przeładunkowych i montażowych. Ich konstrukcja umożliwia podnoszenie i opuszczanie ciężaru oraz jego przemieszczanie. Zakres płaszczyzny przemieszczania ciężaru zależy od budowy oraz parametrów pracy danego urządzenia. W ofercie posiadamy dźwigi o zróżnicowanych parametrach pracy, co umożliwia nam wynajem dźwigów do różnych zastosowań.

Wynajem dźwigów i usługi dźwigowe

Nasze dźwigi to w zdecydowanej większości urządzenia samojezdne, w przypadku których urządzenie dźwigowe znajduje się na specjalnie skonstruowanym podwoziu samochodu ciężarowego. W związku z tym wynajem dźwigów oferujemy wraz z doświadczonym operatorem, który dostarcza dźwig na miejsce robót, wykonuje zamówione usługi dźwigowe, a następnie zajmuje się transportem urządzenia do bazy sprzętowej. Wynajem dźwigów wraz z operatorem to rozwiązanie, dzięki któremu klienci oszczędzają czas i pieniądze – dźwigi przyjeżdżają na miejsce robót o określonej godzinie, wykonują dane zadanie i wracają do bazy bez angażowania klienta zlecającego usługę dźwigową. Dodatkową zaletą wynajmu dźwigów z operatorem jest szybsze tempo pracy, którą wykonuje osoba doskonale znająca dane urządzenie oraz jego możliwości.

Wynajem dźwigów Jaworzno

Wynajem dźwigów oraz usługi dźwigowe realizujemy na terenie miasta Jaworzno. Istnieje również możliwość zlecenia usług dźwigowych na terenie innych miejscowości. Nasza oferta obejmuje wynajem dźwigów na terenie Mysłowic, a także wykonawstwo usług dźwigowych w Siemianowicach Śląskich, Czeladzi, Będzinie oraz innych miastach Aglomeracji Śląskiej.

BASTET Dźwigi – dlaczego warto nam zaufać?

Klienci zlecają usługi dźwigowe firmie BASTET ponieważ dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, co umożliwia nam realizację praktycznie każdego zlecenia. Dodatkowym atutem korzystania z naszych usług są przystępne ceny, w ramach której klient otrzymuje do swojej dyspozycji wybrany dźwig wraz z doświadczonym operatorem. Wynajem dźwigów oferujemy na godziny, dni robocze lub do realizacji konkretnych usług dźwigowych.