OD PONAD 15 LAT DZIAŁAMY DLA CIEBIE!

Dźwigi Mysłowice - Usługi dźwigowe, wynajem dźwigów

BASTET Dźwigi to profesjonalny dostawca usług dźwigowych z wieloletnim doświadczeniem w branży, które przekłada się na doskonale wyposażony park maszynowy – posiadamy na wynajem dźwigi o różnych parametrach pracy – oraz kwalifikacje kadry operatorów, którzy z łatwością zrealizują każde zadanie. W ramach oferowanych usług dźwigowych realizujemy prace związane z podnoszeniem i opuszczaniem, a także przemieszczaniem różnych ciężarów w obrębie placów budowy i nie tylko.

Nasze dźwigi

Masz park maszynowy obejmuje w zdecydowanej większości dźwigi samojezdne. Są to urządzenia dźwigowe na specjalnie skonstruowanych podwoziach samojezdnych umożliwiających dowolną relokację dźwigu. Dźwigi wynajmujemy wraz z operatorami, którzy dostarczają dźwig na miejsce robót o wyznaczonej godzinie, a po wykonaniu zleconej usługi dźwigowej odwożą urządzenie do naszej bazy. Tego typu forma wynajmu dźwigów jest niezwykle dogodna dla klientów. Dodatkowym atutem wynajmu dźwigu wraz z operatorem jest oszczędność czasu. Usługi dźwigowe realizowane przez doświadczonych operatorów są wykonywane sprawnie i szybko.

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów Mysłowice

Wynajem dźwigów w raz z realizacją usług dźwigowych oferujemy na terenie miasta Mysłowice. Nasza oferta obejmuje również usługi dźwigowe realizowane na terenie Jaworzna, Będzina, Rudy Śląskiej oraz innych miast i miejscowości należących do Aglomeracji Śląskiej. Usługi dźwigowe oferujemy wraz z dojazdem na miejsce robót.

Usługi dźwigowe – przebieg usługi

Jako doświadczony dostawca usług dźwigowych działamy zgodnie z procedurą wymagającą minimum formalności. W ramach umowy określamy lokalizację wykonywania usług dźwigowych, ich zakres i związany z tym wybór urządzenia o określonych parametrach, a także szacunkowy czas realizacji usługi. W terminie określonym umową nasz operator dostarcza dźwig na miejsce realizacji usługi, skąd po jej wykonaniu urządzenie wraca do bazy.