OD PONAD 15 LAT DZIAŁAMY DLA CIEBIE!

Dźwigi Siemianowice Śląskie - Usługi dźwigowe, wynajem dźwigów

Prace montażowe i budowlane wymagają wykorzystania ciężkiego sprzętu. Realizacja dużych inwestycji nie byłaby możliwa bez dostępu do profesjonalnego dźwigu, który będzie w stanie transportować ciężkie ładunki na spore wysokości. Nie każda firma budowlana dysponuje takim sprzętem, dlatego my oferujemy kompleksowe usługi dźwigowe w Siemianowicach Śląskich. Nie ograniczamy się jedynie do wynajmu, gdyż zajmujemy się również realizacją zleceń wymagających doświadczenia oraz odpowiedniej organizacji pracy.

Dźwig – Siemianowice Śląskie

Mimo wieloletniego doświadczenia na rynku i doskonałej znajomości branży stale się rozwijamy, aby zapewniać usługi dźwigowe na najwyższym poziomie. Dysponujemy rozbudowaną flotą nowoczesnych maszyn i dźwigów, które wykorzystywane są do najcięższych prac na wysokościach. Wynajmujemy dźwigi w Siemianowicach Śląskich z jednoczesną gwarancją, że dostarczony sprzęt jest w pełni sprawny i gotowy do działania. Pracują u nas wykwalifikowani operatorzy, którzy poradzą sobie nawet z trudnymi zleceniami, wymagającymi niestandardowego podejścia. Na świadczone usługi dźwigowe składają się między innymi:

  • załadunek i rozładunek ciężkich elementów konstrukcyjnych betonowych,
  • montaż dźwigów wieżowych i żurawi budowlanych,
  • prace na wysokościach z wykorzystaniem nowoczesnych dźwigów,
  • akcje ratownicze,
  • montaż dachów, ciężkiego sprzętu oraz konstrukcji stalowych.

Na naszą flotę składają się dźwigi o różnych możliwościach technicznych, przystosowane do realizacji nawet wymagających prac.

Usługi dźwigowe

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się dopasować ofertę do konkretnych potrzeb klientów. Wszystkie dostępne dźwigi w Siemianowicach Śląskich są w pełni sprawne technicznie i przystosowane do trudnych warunków pracy. Swoją działalnością obejmujemy również inne miejscowości, dlatego nie ograniczamy się jedynie do usług dźwigowych w Siemianowicach Śląskich.
Zapraszamy do współpracy i kontaktu, abyśmy mogli dobrać najlepsze rozwiązania do planowanych prac.