OD PONAD 15 LAT DZIAŁAMY DLA CIEBIE!

Dźwigi Tychy - Usługi dźwigowe, wynajem dźwigu

Nasza firma specjalizuje w dostarczaniu klientom nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym można zoptymalizować koszty i czas pracy na placach budowy. Świadczymy usługi dźwigowe w Tychach, oferując kompleksowe wsparcie z zakresu wykorzystania ciężkiego sprzętu. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów przystosowanych do realizacji konkretnych zadań, co pozwala na precyzyjne dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Wynajem dźwigu – Tychy

W ramach świadczonych usług oferujemy możliwość dzierżawy ciężkiego sprzętu wraz z doświadczonym operatorem do jego obsługi. Każdy pracownik posiada wymagane uprawnienia i kwalifikacje, co przekłada się na bezpieczeństwo i najwyższą jakość wykonywanych prac. Oferując wynajem dźwigu dokładamy wszelkich starań, aby realizacja powierzonych zadań przebiegła zgodnie z oczekiwaniami. W ramach współpracy zapewniamy: 

  • • sprawdzony sprzęt poddawany regularnym przeglądom i serwisowi technicznemu,
  • dźwigi wyposażone w dodatkowy osprzęt,
  • optymalizację kosztów i czasu pracy poprzez dobór odpowiednich urządzeń o określonym zasięgu i ciężarze,
  • wsparcie doświadczonego operatora, który jest w stanie zrealizować nawet niestandardowe zlecenia na trudnym terenie,
  • terminowe wykonanie powierzonych zadań oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Usługi dźwigowe w Tychach świadczymy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz najwyższych standardów obsługi. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań oraz dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Dźwigi – Tychy

W skład naszej floty wchodzi najwyższej klasy sprzęt od renomowanych producentów. Mamy do dyspozycji pojazdy o maksymalnym udźwigu od 35 aż do 80 ton. Dźwigi są przystosowane do transportu materiałów budowlanych, konstrukcji stalowych oraz wielkogabarytowych ładunków. Jeżeli chodzi o wynajem dźwigów, Tychy nie są jedynym miastem, w którym świadczymy nasze usługi. Obsługujemy klientów z całego Śląska i Zagłębia zapewniając transport sprzętu na plac budowy.
Zapraszamy do współpracy!